A Liverpool a Chelsea-t is felfalva továbbra is hibátlan

Vasárnap délután a forduló rangadóján a Chelsea a Liverpool együttesét fogadta.

Az angol rangadón gyorsan vezetést szereztek a vendégek, ugyanis a 14. percben Alexander-Arnold 16 méterről egy szabadrúgásból lőtt a kapu bal oldalába. 0-1

A 27. percben a Chelsea egalizálhatott volna, de Azpilicueta találatát a VAR-t igénybe véve nem adták meg les miatt.

Két perc múlva pedig már kettővel ment a Pool, amikor Robertson balról érkező beadását Firmino 5 méterről csúsztatta a kapu bal oldalába. 0-2

Egészen a 71. minutumig kellett várni a Chelsea válaszára, amikor egy szép egyéni akció végén Kante 16 méterről lőtte ki a Pool kapujának bal oldalát. 1-2

Több gól azonban már nem született, a Liverpool 2-1-re nyert és 6 forduló után továbbra is 100%-osan vezeti a tabellát, a Chelsea pedig csak a 11. helyen a Premier League-ben.