A sírból jött vissza és hatalmasat fordítva nyert az Eibar a Sevilla ellen

Csütörtök kora este lépett pályára a Sevilla a La Ligában, akik ezúttal az Eibar otthonába látogattak.

A vendégek már a 11. percben vezettek, amikor a jobb oldalon lépett ki egy hosszú átadás után Ocampos és lőtt a kapus lábai közt a hálóba. 0-1

A 26. percben már kettővel mehetett volna a Sevilla, de Munir csak a keresztlécet találta telibe.

A 33. minutumban viszont már megduplázták az előnyüket: ekkor Ocampos adott be jobbról és becsúszva Torres három méterről spiccelt a kapuba. 0-2

A fordulást követőn azonban visszajöttek a meccsbe a hazaiak: a 65. percben egy buktatás után büntetőt kapott az Eibar, amelyet Orellana magabiztosan lőtt a jobb alsóba. 1-2

Sőt, a 77. percben a Sevilla védője és kapusa összefutott a kapu előterében, a továbbcsorgó labdára Leon csapott le és éles szögből lőtt a hálóba. 2-2

És még nem volt vége, ugyanis Valdes Diaz (Cote) a 82. percben 20 méterről tekert szabadrúgásból a kapuba. 3-2

A sevillaiak kétgólos előnyből buktak, és a 3-2-es végeredmény után az Eibar a 16., a Sevilla pedig a 7. helyen áll a tabellán.

Forrás: Goal.com