Idegenben nyert az Atletico Madrid

Szerdán kora este lépett pályára az Atletico Madrid, akik a Mallorca vendégei voltak a spanyol bajnokság 6. fordulójában.

A fővárosiak a 26. percben szerezték meg a vezetést, amikor Koke jobbról adott be, középen pedig Diego Costa 6 méterről bólintott a kapuba. 0-1

A 36. percben kettővel mehettek volna a vendégek, azonban Arias csak a kapufát találta el.

A 65. minutumban azonban már eldőlt a három pont sorsa, amikor egy kapu előtti keveredés után Joao Felix lövése egy védőn megpattanva kötött ki a hálóban. 0-2

Több találat nem esett, az Atleti 2-0-ra nyert, amellyel egyelőre vezetik a spanyol pontvadászatot, a Mallorca pedig a 17. helyen áll.

A meccs krónikájához tartozik még, hogy a 69. percben becserélt Moratát a 78. percben második sárga után kiállították.