Megint egy Manchester United vereség

Vasárnap délután a Manchester United a West Ham vendége volt a Premier League 6. fordulójában.

Az első félidőben nem záporoztak a helyzetek, Noble lövését még védeni tudta De Gea, azonban a 44. percben már vezettek a hazaiak.

Ekkor egy szép kombináció végén Andriy Yarmolenko kapta meg a labdát és 13 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot. 1-0

A második játékrészben sem sokat változott a helyzet, a csapatok nem jelentettek különösebb veszélyt egymás kapuira, habár McTominaynak a vendégektől, Felipe Andersonnak pedig a hazaiaktól volt lehetősége.

Aztán a 84. percben eldőlt a három pont sorsa: 23 méterről végezhettek el szabadrúgást a hazaiak, amelyet Cresswell parádésan tekert a bal felsőbe. 2-0

Több találat már nem esett, a West Ham végül 2-0-ra nyerni tudott, amellyel a londoniak felléptek a 4. helyre, a Manchester United pedig csak a 8. pozícióban a tabellán.